دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
نمایه
خدمات نهاد
بایگانی مطالب
کتابخانه

وقتی امام خمینی از آیت الله نخودکی کیمیا خواست، چه پاسخی شنید؟
سالک الي الله آيت الله حاج شيخ حسنعلي نخودکي اصفهاني در حرم امام رضا (ع) خطاب به امام خميني: چه اصراري داريد چيزي را که ممکن است موجب خسران شود، ياد بگيريد؟ اما من چيزي را به شما ياد مي‌دهم که برايتان خسارتي ندارد و محتاج ديگران هم نمي‌شويد.
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
اخبار > ضيافت انديشه اساتيد ٩٦
 


شماره خبر :٥٢٧٥١٠ 

  تاریخ انتشار خبر : 1396/06/26    ا   ١٤:٠٩
 
ضيافت انديشه اساتيد ٩٦
گزارش تصويري طرح ضيافت انديشه اساتيد - تابستان ٩٦

گزارش تصويري طرح ضيافت انديشه اساتيد - تابستان ٩٦

گزارش ضیافت اندیشه اساتید 96 دانشگاه

به حول قوه الهی اولین دوره دانش افزایی استادان هیات علمی دانشگاه پیام نور استان گیلان در سال 1396 در روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 شهریور در سالن شورای ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور مرکز رشت برگزار گردید.

در این دوره 25 تن از اعضای هیات علمی دانشگاه ثبت نام نموده و با حضور دکتر مظفر نامدار از اساتید بنام کشور در این دوره شرکت کردند. این دوره با موضوع روشنفکری دینی در ایران معاصر برگزار گردید.

دکتر نامدار در طی این  دوره 2 روزه با طرح  سیر شکلی گیری موضوع روشنفکر در اروپا و با توجه به الگوی برداری و تاثیر پذیری روشنفکران ایران از عصر قاجار به بعد از اروپا، به صورت مبسوط این موضوع را بصورت تحلیلی و تاریخی مورد بررسی قرار داده و در هر مرحله از بحث، اساتید حاضر ضمن طرح سوالاتی ، نقطه نظرات خود را نیز بیان نمودند.

با توجه به اهمیت و جذابیت این بحث اساتید حاضر از انتخاب و طرح این موضوع ابراز خرسند نموده و در پایان دوره ضمن مشارکت حداکثری در نظر سنجی نسبتبه استمرار این دوره ها ابراز علاقه نمودند.

 این دوره در عصر روز سه شنبه با طرح پرسشهای اساتید و پاسخ دکتر نامدار به پایان رسید.


خروج
حدیث

ازدواج
درهای رحمت آسمان در چهار وقت گشوده می‏شود:
پیوندها